KONST / Litografier / Färglitografi 12275299
nr 1227 5299
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "Ylva". Signerad, numrerad 238/300. Motivet: 45,5x34,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:26:29
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold